OSP Dziecinów – 102 lata w służbie!

Konkurs dla przedsiębiorców i organizacji pozarządowych to projekt, do którego przedsiębiorcy i sektor NGO powiatu otwockiego jest zapraszamy od wielu lat.

Spośród 31 zgłoszeń Kapituła Konkursowa składająca się z reprezentantów zarówno Powiatu Otwockiego, jak i WSGE wyłoniła laureatów, którzy otrzymali nagrodę Starosty Otwockiego – „Buzdygan Marszałka Bielińskiego” oraz Nagrodę Rektora WSGE „Innowator Biznesu” dla Najlepszych Przedsiębiorców oraz Organizacji Pozarządowych Powiatu Otwockiego.

W kategorii Aktywny NGO nagroda trafiła do Koła Terenowego Przedmoście Warszawa Stowarzyszenia na Rzecz Zabytków Fortyfikacji „Pro Fortalicium”. Organizacja zajmuje się zabytkowymi budowlami architektury militarnej i fortyfikacjami. Wyróżnienie otrzymały także: Ochotnicza Straż Pożarna w Dziecinowie oraz Chorągiew Stołeczna ZHP Hufiec Otwock.

Nagrodę w imieniu OSP, odbiera Prezes Krzysztof Grzegrzółka (pierwszy od lewej) i członek Komisji Rewizyjnej Andrzej Moszpański (drugi od prawej).Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Nowy pisze:

    Koło ronda stawiają maszt GSM Play. Pytałem to ponoć tymczasowy na 4-5 lat, potem docelowo ma być w Dziecinów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *