Może Ci się również spodoba

7 komentarzy

 1. Dziecinów Redakcja pisze:

  W tłumaczeniu na nasze warunki dziecinowskie, zachęcamy wszystkich do przywitania Nowego Roku tak jak zawsze, tzn. wyjściem po północy przed domy, na ulicę, lub nad jezioro, złożenia sobie życzeń i wystrzelenia wszystkich fajerwerków jakie mamy!

 2. Dziecinów Redakcja pisze:

  Chodzi o to żeby nie dać się zastraszyć bezprawnym nakazom tego nierządu. Ogłoszony zakaz przemieszczania się, jaki ma obowiązywać od godziny 19:00 w dniu 31 grudnia 2020 roku do godziny 06:00 w dniu 01.01.2021 roku, jaki pomimo zapewnień kłamcy będącego na etacie Premiera, o tym, że zakaz przemieszczania się w Sylwestra, jaki zapowiadał jest tylko uprzejmą prośbą, a nie „godziną policyjną” niestety został opublikowany Rozporządzeniu RM z dnia 21 grudnia 2020 roku Dz. U. Poz. 2316.
  Z tego, co wiadomo Policja jest w pełnej mobilizacji (swoją drogą drodzy policjanci zastanówcie się z kim trzymacie i komu służycie? Bandyckiej władzy, czy Narodowi?).
  Zatem każda osoba, jaka w tym czasie będzie się przemieszczała i zostanie wylegitymowana jest proszona, aby nie przyjmowała żadnego mandatu i prosiła o skierowanie sprawy do Sądu.
  Pamiętajcie Państwo o tym, aby spisać sobie dane policjanta, jaki podejmie interwencję gdyż to umożliwi Państwu złożenie do właściwej miejscowo Prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 231 k.k. Nie możemy dać się zastraszyć kolejnemu bandycie, na etacie ministra zdrowia, bo obecna sytuacja prawna po dokonaniu nowelizacji ustawy wyklucza możliwość karania przez Sanepid karami administracyjnymi osób, które nie przestrzegły w czasie przeszłym rzekomo określonych nakazów i zakazów i ponieważ za pomocą art. 15 pkt 7 ustawy nowelizującej ustawodawca dokonał zmiany ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz.U. z 2020 r. poz. 1845) poprzez nadanie nowego brzmienia jednemu z artykułów art. 48a.
  Po zmianie przepis ten stanowi całkowicie co innego, nie związanego z karami.
  A zatem zgodnie z zasadą „lex posterior derogat legi priori, norma” – norma późniejsza uchyla normę wcześniejszą a zatem stare brzmienia art. 48a jakie dawało możliwość karania sanepidowi obywateli został uchylony nowym zapisem, jakiego dokonał ustawodawca.
  Na tej podstawie stwierdzić należy jednoznacznie, iż Sanepid obecnie nie posiada możliwości nakładania jakichkolwiek kar na osoby, które nie stosują się do bezprawnych nakazów i zakazów, a minister zdrowia jest zwykłym kłamcą i oszustem i z urzędu powinien zostać aresztowany za bezprawne nawoływanie do łamania prawa.
  Już teraz życzę wszystkim szampańskiej zabawy w dużym, jak największym gronie. Nie dajmy się zastraszyć tym bezprawiem tego (NIE)rządu.

 3. Tomasz pisze:

  Proponuję szanownej redakcji myśleć o inicjatywach lokalnych a nie globalnych ponieważ Was to przerasta .
  Proszę nie nazywać działań pseudoekspertów z Konfederacji inicjatywą społeczną.”Prawicowi anarchiści ” ŚMIESZNE

  • Dziecinów Redakcja pisze:

   Panie Tomaszu, bardzo chętnie porozmawiam o inicjatywach lokalnych, może ma Pan jakieś dobre pomysły, bo potrzeba nam nowego oglądu rzeczywistości i nowych ludzi do działania. Więc, wszelkie podpowiedzi są u nas mile widziane…

   • Tomasz pisze:

    Jeżeli mówimy o inicjatywach związanych z kulturą lub rozrywką wygląda do dobrze na tle innych miejscowości w gminie czy powiecie ,ale infrastruktura drogowa, ,gazyfikacja, kanalizacja to niestety z tym Wójtem który działa wyłącznie na rzecz miejscowości z południa gminy nie ma żadnych szans na poprawę. Poczekamy na wybory samorządowe.
    Natomiast w nawiązaniu do artykułów typu „idź na sylwestra „czy „nie daj się zaszczepić „strona staje się nieobiektywna i ukierunkowana na jedną opcję polityczną , co może część czytelników z zniechęcić w tym Mnie.

 4. Nowy pisze:

  Czy mógłbym poprosić o szersze wyjaśnienie akcji, bo nie za bardzo orientuje się o co chodzi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *