Petycja w sprawie szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2

Do rad gminnych w całej Polsce wpływają petycje, dotyczące szczepionek, które mają być wprowadzane za kilka tygodni do masowego wyszczepienia Polaków. Mimo nachalnej i pełnej kłamstw akcji promocyjnej dotyczącej szczepień i ich bezpieczeństwa, jest bardzo wielu mieszkańców, którzy obawiają się skutków (niepożądanych odczynów poszczepiennych – NOP) jakie może ona wywołać. Z petycją do Rady Gminy Sobienie Jeziory wystąpili mieszkańcy chcący, aby ewentualne konsekwencje, powikłania były ponoszone przez producentów szczepionek. Gwarancje taką powinien zapewnić rząd. 

Treść petycji: PETYCJA

Działając zgodnie z: artykułem 63 Konstytucji RP oraz ustawą z dnia 11 lipca 2014 r.
o petycjach dających mi prawo do składania petycji w interesie publicznym, a także artykułem 18b ustawy o samorządzie gminnym wzywam Radę Gminy Brochów
do rozpatrzenia poniżej petycji
 i pilnego przyjęcia uchwały o poniższej treści.

UCHWAŁA

„Zgodnie z artykułem 32 Konstytucji RP wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny. W związku z powyższym za niedopuszczalne uważamy jakiekolwiek działania władz międzynarodowych, krajowych czy lokalnych wykluczające społecznie mieszkańców gminy Sobienie Jeziory z powodów rasowych, religijnych, medycznych czy sanitarnych. Działania rozumiemy jako regulacje prawne, a także wywieranie medialnej czy społecznej presji na urzędników czy funkcjonariuszy, przedsiębiorców, lokalne społeczności czy wspólnoty wyznaniowe zachęcające do jakiejkolwiek formy segregacji mieszkańców gminy Sobienie Jeziory.

Jednocześnie przed rozpoczęciem zapowiadanych przez Rząd RP masowych szczepień przeciwko wirusowi SARSCoV2, planowanych od 2021 r., których eksperymentalnymi biorcami mają być także mieszkańcy gminy Sobienie Jeziory, uznajemy za zasadne i nieodzowne, by Rząd RP uzyskał pisemne gwarancje ze strony producentów szczepionek, że w przypadku jakichkolwiek powikłań gotowi są oni przyjąć i ponieść wszelkie koszta prawne i finansowe wystąpienia niepożądanych odczynów poszczepiennych. Stanowisko to uzasadniamy artykułem 39 Konstytucji RP zabraniającej poddawania obywateli eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.”

——————————————————————————————————————-

Jedno jest pewne – nikt normalny nie da sobie wstrzyknąć czegoś, co nie wiadomo czym jest! W necie dostępna jest już i przetłumaczona ulotka szczepionki firmy Pfizer, tej samej którą nasi rodzimi akwizytorzy pełniący obowiązki premiera i ministrów, chcą zaaplikować wszystkim Polakom. Można sobie wyszukać i poczytać (zapewniam że włos może zjeżyć się na głowie), chociażby takie niewinne coś: „nie wiadomo, czy szczepionka BNT162b2 mRNA COVID-19 ma wpływ na płodność”.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Ela pisze:

    Ekspert od wszystkiego..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *