Nie daj się zaszczepić!!!

To dzieje się naprawdę, tu i teraz… orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji eugenicznej było tylko przykrywką i tematem zastępczym dla ludobójczych zmian w prawie?! 20 października 2020 r. Sejm zatwierdził nową ustawę: o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Art. 36 ust. 1 w/w ustawy mówi:

Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.

Myślisz, że to nie możliwe? Jaśniej nie da się tego napisać. Po prostu, cały system jest już gotowy na masowe i przymusowe szczepienie Polaków. Tym bardziej że szczepionka Pfizera (Niemcy mają duże doświadczenia w szczepieniu ludzi, co udowodnili chociażby w Auschwitz) jest przecież „gotowa”, a nasz pożal się Boże premier i przydupas Gatesa, już zapowiedział że 18 stycznia szczepionka będzie dostępna…na razie 16 mln, ale (jak powiedział) aby wirusik został zwalczony potrzeba zaszczepić przynajmniej 90% populacji.

Koncern Pfizer „obiecał”, że w ciągu następnych 14 miesięcy wyprodukuje 1.3 miliarda dawek swojej szczepionki. Na pewno wystarczy dla wszystkich Polaków. Ludzie są tak zastraszeni i ogłupieni, że sami chętnie zgłoszą się jako króliki doświadczalne…

Chcesz być królikiem doświadczalnym?

W Polsce politycy (PiS i PO) od 2009 roku przecierali szlak na to masowe przymusowe szczepienie.  Dopiero 20 października wyszło na jaw, co kombinowali od 11 lat. Po prostu sprzedali Polaków koncernom farmaceutycznym. Zachodni lobbyści wiedzą, jak łatwo (i tanio) da się przekupić polskich polityków.

Pułapka na Polaków już się zamknęła. Obowiązuje nas przymusowe szczepienie.

Nikt nie może nas zmuszać do jakiegokolwiek szczepienia czy przyjmowania leku. To były metody dr. Mengele w Oświęcimiu! Kodeks norymberski (1947) po procesie lekarzy hitlerowskich, jako pierwszą zasadę uznał: Dobrowolna zgoda uczestnika eksperymentu jest absolutnie niezbędna .Nowa szczepionka Pfizera, wyprodukowana w pośpiechu, jest  niczym innym jak  EKSPERYMENTEM na dużą skalę.  Zwykle badania kliniczne trwają kilka lat. A my, Polacy, będziemy za kilka tygodni zmuszeni do tego, aby brać w tym eksperymencie udział. TO JEST SZALEŃSTWO! Jeśli zignorujesz to wołanie, machina, która właśnie ruszyła, będzie poruszać się dalej w kierunku masowego przymusowego szczepienia Polaków, razem z Tobą i Twoimi bliskimi.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Dziecinów Redakcja pisze:

    Za chwilę każą nam nosić namordniki we własnym domu. A społeczeństwo to zaakceptuje, bo w TV powiedzą, że inaczej wszyscy umrzemy. Działania tego nierządu to jest ciemnota w pełnym tego słowa znaczeniu. Jeden kretyn z drugim kretynem wypuszczają w środku nocy dowolne rozporządzenia, bez żadnego zastanowienia się nad konsekwencjami. Na polecenie tej ciemnej bandy, ludzie mają cały dzień siedzieć i chodzić zakryci jak jacyś przestępcy, stać w galerii w tłumie grzecznie w kolejce do sklepu, aby w sklepie nie robić tłumu, nie mogą posłać dzieci do szkoły, pójść na obiad, czy do kina. Nie mogą nawet nic zjeść, czy wypić w pracy. Nie można iść na cmentarz 1 listopada, ani pojechać do rodziny na Wigilię. Nie można pojechać na ferie. Dzieci cały rok mają siedzieć w swoich pokojach i świat poznawać przez komputer. Swoich kolegów i koleżanki mają znać z takich małych okienek na ekranie. To nie jest normalne, to jest nie do uwierzenia, ale to się dzieje naprawdę… trzeba tak zastraszyć ludzi, aby sami ochoczo poddali się bandyckim szczepieniom.

  2. Dziecinów Redakcja pisze:

    „Nie ma szans na poluzowanie obostrzeń przed Bożym Narodzeniem. – Święta będziemy musieli spędzić tylko z najbliższą rodziną, podobnie jak było podczas Wielkanocy” – informuje minister Adam Niedzielski. „Epidemia koronawirusa zostanie pokonana, kiedy pojawią się szczepionki. – Planujemy zaszczepić wszystkich dorosłych Polaków, 31 mln osób” – ujawnia w rozmowie (z niemieckim szmatławcem)”Super Expressem”.
    Dziękujemy kochanej władzuni za możliwość spędzenia świąt z najbliższą rodziną, z rodzicami, z żoną i dziećmi…a tak na poważnie…do władzy (na grzbietach ociemniałych Polaków) dorwali się pospolici bandyci i masoni. Bezkarność tej ludobójczej i antypolskiej kamaryli wprost poraża. Poraża również posłuszne i ślepe stosowanie się większości naszego społeczeństwa, do nielegalnych, bzdurnych i głupich zarządzeń naszej kochanej władzuni. Do czego to doprowadzi możemy zobaczyć na filmie …Doktor Andreas Noack tłumaczył podczas wykładu na żywo swój sceptycyzm wobec obostrzeń związanych z pandemią. Po 40 minutach do jego mieszkania wtargnęła policja i aresztowała lekarza.
    https://youtu.be/AXxlxiKYozk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *