Ku przestrodze…

Ostatnio wśród naszej młodzieży coraz „modniejsze” (?) staje się tzw. palenie trawki…czy jest to tylko nieszkodliwe młodzieńcze zauroczenie, czy też prawdziwe „igranie” z diabłem? Niech to świadectwo będzie przestrogą…

Wymieniony w artykule „Magik” chciał być Bogiem …i można powiedzieć że był… przez kilka sekund lotu z 9 piętra. Jego śmierć wstrząsnęła całym muzycznym światem. Artystę do dziś wspomina nie tylko środowisko hip-hopowe. Jak zmarł Piotr Łuszcz? Do tragicznej w skutkach sytuacji doszło 26 grudnia 2000 roku w godzinach porannych. Magik wyskoczył przez okno jednego z katowickich bloków i w stanie ciężkim został przewieziony do najbliższego szpitala. Pomimo interwencji lekarzy uznaje się, że zmarł o godzinie 6:45. Nikt, nigdy nie dowie się, co kierowało raperem, że postanowił popełnić samobójstwo. Wersja oficjalna głosi, że Magik uciekał przed powołaniem do zasadniczej służby wojskowej. Próbował udowodnić swoją niepoczytalność i zły stan zdrowia psychicznego. Zostawił żonę Justynę i syna Filipa.
Ciekawostką jest to, że Magik popełnił samobójstwo osiem dni po premierze albumu pt. Kinematografia zespołu Paktofonika. Znajdziecie na nim utwór pt. Jestem Bogiem..

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *