Czy paradowanie w majtkach po scenie powinno być powodem do dumy?

22 kwietnia w PMDK w Otwocku odbył się finał 5 edycji konkursu Miss Ziemi Otwockiej.

Relacja z finału V edycji konkursu Miss Ziemi Otwockiej na stronie Otwock.info

Czy paradowanie w majtkach po scenie,  powinno być powodem do dumy? W majtkach, przed zupełnie obcymi facetami? I czego tu gratulować? Że jakaś dziewczyna jest ładna? Jest ładna, bo jest ładna – taka się urodziła i żadna nasza w tym zasługa. To tak jakby ktoś gratulował mi, że jestem wysoki…

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. Krokodyl pisze:

  Do „moderatora”: Kiedyś w czasach o których mało wiecie, nazywało się to „cenzura”. Teraz mówi się „moderacja”… I zmienilibyście może nagłówek strony – właściwszy byłby „Od mieszkańca – dla mieszkańców”.

 2. Krokodyl pisze:

  Albo weźmy takie na przykład konkursy piosenki… Ktoś ma głos i słuch, bo ma – taki się urodził i żadna nasza w tym zasługa. To tak jakby ktoś gratulował mi, że… mam wielkie stopy…

 3. Dziecinów Redakcja pisze:

  „Męska część publiczności oniemiała z zachwytu i po raz kolejny można było się przekonać o magii kobiecych kształtów”
  To cytat z artykułu Jana Szczyrka z iOtwock.info (cały artykuł powyżej), który tylko potwierdza fakt, że uczestnictwo w takim konkursie, jest delikatnie mówiąc mocno nieetyczne.
  Żeby zauważyć, czy kobieta jest piękna, wcale nie musi rozbierać się na scenie, a zmuszanie do tego kobiet w tego typu konkursach jest (że użyję lewackiego wyrażenia) seksistowskie. A gdzie w tym wszystkim zapodziała się GODNOŚĆ. Godność kobiety?

 4. Anonim pisze:

  Mirku, chyba tylko Ty jedyny z Dziecinowa masz takie zdanie na ten temat 😉 Przestań ośmieszać w końcu pozostałych mieszkańców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *