„Tęgie głowy” myślały nad tą odpowiedzią?

Właśnie nadeszła odpowiedź na wniosek p. Waldemara Bogdańskiego w sprawie prawidłowego oznakowaniu drogi 801, czyli o zmianę i zainstalowanie oznakowania poziomego (znaki A-6a) w Dziecinowie w miejscu krzyżowania się asfaltowej drogi gminnej z DW801 (skrzyżowanie przy posesji p. Gawinów). 

Z pisma wynika, że jak nie było nawierzchni twardej, to nie było skrzyżowania… za bezpieczeństwo odpowiada zarządca drogi ważniejszej czyli UM, ale żeby to bezpieczeństwo poprawić czeka na zgłoszenie od UG SJ, bo zgłoszenie od mieszkańca (w socjalizmie) nie ma już żadnej mocy sprawczej. Swoją drogą to czy znajdzie się kiedyś jakaś partia, która polikwiduje wszelkie drogi wojewódzkie, powiatowe, tudzież inne i wprowadzi że na terenie danej gminy wszystko jest własnością gminy. Przy okazji rynek pracy zasiliłoby ze 100 tys. nowych, zdrowych i wypoczętych pracowników z likwidowanych wszelakiej maści urzędów i zarządów wojewódzko-powiatowych.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Nowy pisze:

    Tęgie czy nie, niestety nasza petycja będzie rozpatrywana przez ten sam departament, który udzielił nam tak światłej odpowiedzi. Swoją drogą to mamy bardzo dużego konkurenta, który może zabrać fundusze na rozbudowę DW801. Otóż Otwock pertraktuje z UM o inwestycję, która pociągnie cztery pasy 801 do początku obwodnicy. Jeżeli UM przystąpi do tego to pieniędzy na inne drobne (jak nasz chodnik) wydatki już nie będzie.

  2. nicniewidac pisze:

    Pisma nie da sie odczytac

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *