Joanna Nawrot zaprasza…do Dziecinowa na godz. 16.30!

Szanowni Państwo,

jedną z najbardziej rozpoznawalnych cech ludzkich jest głos. Bez wątpienia jest czymś niezwykłym, wyjątkowym i niepowtarzalnym. To właśnie dzięki niemu jesteśmy w stanie rozpoznać kogoś bez kontaktu wzrokowego.

Głos bywa również czymś zachwycającym, bowiem słuchanie śpiewaków operowych, czy też piosenkarzy estradowych, jest dla nas czymś niezwykłym. Dzieje się tak również w przypadku aktorów, lektorów, spikerów i dziennikarzy, którzy poprzez swój głos oddają charakter czytanej książki, filmu, wydarzeń i informacji, widowisk sportowych.

Z pewnością wielu z Państwa chciałoby poznać sekret i fenomen używania głosu jako narzędzia pracy, by posługiwać się nim jak zawodowcy. Niniejszy przewodnik stanowi dla Państwa lekturę, która przybliży Państwu medyczne i techniczne aspekty związane z budową aparatu głosowego oraz metody pracy nad głosem.

Warsztaty, które poprowadzę dla Państwa i z Państwem, przybliżą i wdrożą Państwa w praktyczne działania, mające na celu poprawę dykcji, nadanie blasku i dźwięczności głosowi, rozluźnienie ciała i aparatu głosowego a także wspólne śpiewania, taniec i dużo uśmiechu. Projekt kierowany jest do wszystkich, którzy chcą zmień coś w swojej mówię i śpiewie, niezależnie od wieku i stanu zdrowia. Mam nadzieję, iż niestraszne będą Państwu językowe łamańce, brzęczące chrząszcze i inne chochliki.

Życząc pięknych dźwięków, satysfakcji z pracy nad głosem i wszelkiego powodzenia pozdrawiam Państwa bardzo serdecznie.

Joanna Nawrot
Instruktor Wokalny
—————————————————————————————————–
Od 2014 roku Zarząd Główny Ligii Kobiet Polskich organizuje warsztaty edukacyjne z pracy nad głosem dla osób 60+. Projekt jest dofinansowywany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014 – 2020. Dzięki naszym działaniom, spotkania warsztatowe z pracy nad głosem, są spotkaniami wielopokoleniowymi i coraz bogatszymi w nowe elementy. Pragniemy przekazać Państwu wiedzę i umiejętności, z towarzyszeniem żywej muzyki i pięknego śpiewu. Cieszymy się z entuzjastycznego odbioru i reakcji uczestników poprzednich edycji. Wyrażamy nadzieję, że spełnimy również Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do udziału w najbliższych warsztatach:

1. LEGIONOWO – 24 kwietnia godz. 16.30 Sala Widowiskowa w Ratuszu ul. Piłsudskiego 41,
2. DZIECINÓW – 28 kwietnia godz. 16.30 Świetlica Wiejska w Dziecinowie, Dziecinów 115,
3. SEROCK – 12 maja godz. 16.00 Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku, ul. Pułtuska 35
4. W-WA ŚRÓDMIEŚCIE – 16 maja godz. 16.00 Dom Przyjaźni ul. Marszałkowska 115
5. CELESTYNÓW – 17 maja godz. 15.00 Hala Widowiskowo -Sportowa, ul. Koprowskiego 2
6. REMBERTÓW – 20 maja godz. 16.00 Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów ul. Gawędziarzy 8
7. OTWOCK – 22 maja godz. 16.00 Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Otwocku, ul. Poniatowskiego 10

Projekt dofinansowany ze środków MRPiPS  w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *