Może Ci się również spodoba

6 komentarzy

 1. Waldek pisze:

  Czyli Wójt „po staremu”. Szkoda, bo Osieck buduje chodniki a u nas …..

  • nieaktywny społecznie pisze:

   Szkoda? A co do zaproponowania miała druga kandydatka na wójta? Osieck buduje chodniki, a u nas buduje się garaż dla straży, trybuny, dotuje sport i konkursy patriotyczne, mowa tylko o samym Dziecinowie. Innych potrzeb jak widać mieszkańcy nie zgłaszają, bo na zebraniu sołeckim coś około 10 osób. Mieszkańcy wybrali pana Wirtka to znaczy, że chyba im odpowiadają jego rządy. Jak to mówią, jest ……. ale stabilnie 🙂

   • Waldek pisze:

    Wartość nieruchomości (domów i gruntów) nie pójdzie do góry bo jest ładna remiza. Pójdzie do góry, gdy jest chodnik, gaz, kanalizacja, woda … itp. W Dziecinowie sporo osób ma „grunty” i jak dotrze do nich taka prawda zaczną się interesować inwestycjami „za płotem”.

    • nieaktywny społecznie pisze:

     Waldku, w takim razie proponuję zgłosić swoje pomysły radnym z Dziecinowa, na pewno przekażą je wójtowi. Może jakaś petycja, zbieranie podpisów? Domy 130-170 zbierały kiedyś podpisy na budowę drogi i przyniosło to skutek, może to jest jakieś wyjście?

    • nieaktywny społecznie pisze:

     Jak widać prezes OSP i prezes Wisły potrafią rozmawiać z Wójtem o swoich potrzebach, bo te dwa stowarzyszenia bardzo się rozwinęły na przełomie 2-3 lat, da się. Jeśli chcemy w Dziecinowie chodnika lub czegoś innego to proponuję ruszyć do akcji i o to zawalczyć

     • Waldek pisze:

      Chyba masz rację, trzeba samemu zacząć działać. Skoro radni przez tyle lat nie widzieli potrzeby czegoś tak podstawowego jak chodnik i gazociąg w drugiej co do wielkości miejscowości w gminie. Miejscowości położonej 20 km od granicy stolicy 40 mln kraju, a nie na zadupiu Podlasia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *