Może Ci się również spodoba

3 komentarze

 1. Krzysztof Olszewski pisze:

  Serdecznie dziękuję Mieszkańcom gmin Osieck Kołbiel i Sobienie Jeziory. Otrzymałem Państwa poparcie co przełożyło się na 1592 głosy co stanowi ponad 20% głosów oddanych w okręgu nr 5. Dziękuję bardzo za wszystkie głosy oddane na mnie, liste nr 10 do Rady Powiatu Otwockiego, Sejmiku Województwa Mazowieckiego oraz na liste nr 10 do Rad Gmin Osieck , Kołbiel, Sobienie Jeziory.
  Dziękuję za pomoc w kampanii w Gminach
  Osieck- Julianowi Bugalskiemu, Jackowi Tomaszowi Bąbikowskiemu, Jarosławowi Stanisławowi Prasule,
  Sobienie Jeziory – Marzenie i Robertowi Pańko,
  Mirosławowi Kabali, Mariuszowi Domańskiemu,
  Kołbiel- Kazimierzowi Podgorzakowi
  oraz osobą które udostępniły mi ogrodzenia posesji abym mógł powiesić banery wyborcze.
  Z wyrazami szacunku
  KRZYSZTOF OLSZEWSKI

 2. Wyborca pisze:

  widzę że portal Dziecinów pl jest portalem nie reprezentującym Dziecinów i okolice tylko odłamem PIS i to jego skrajnej części. Pana Olszewskiego pytam jak on zamierza reprezentować mieszkańców gminy Sobienie Jeziory, czy Osiecka lub Kołbieli skoro nie mieszka na terenie tych gmin.

  • Dziecinów Redakcja pisze:

   Proszę Pani, to źle Pani widzi, bo dziecinow.pl jest portalem dla mieszkańców i o mieszkańcach, więc jak najbardziej reprezentuje Dziecinów i okolice.Już Pani piszę dlaczego? Otóż w szeroko pojętym interesie Dziecinowa i okolic jest odsunięcie zielono-czerwonych ludzików od władzy (zarówno w powiecie,jak i na Mazowszu), bo władza ta reprezentuje tylko swoje zielono-czerwone grupy interesów i towarzyskie koterie powstałe jeszcze za czasów PRL-u. Sama Pani widzi, że w tej układance miejsca dla Dziecinowa nie ma!
   A o p. Olszewskiego, Pani się nie martwi. Na pewno da sobie radę i będzie doskonałym radnym, w przeciwieństwie np. do aktualnego radnego powiatowego. Cóż wynika z tego, że pan aktualny radny mieszka w Dziecinowie? Kompletnie nic! Zero! Czy mam pisać dalej…
   Jeszcze o tym „skrajnym odłamanie PiS”. Czy publiczne domaganie się ukarania zdrajców i złodziei to dla Pani skrajność? Wydaje mi się, że w WOLNEJ POLSCE powinna to być raczej NORMALNOŚĆ! Stawiam więc pytanie: Czy Polska dzisiaj jest WOLNA, czy nie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *